Follow Erkan Arkuttan Güncel Yazılar on WordPress.com

Fosiller Evrim Teorisini Gerçekten Çürütüyor Mu?


Fosiller Evrim Teorisini Gerçekten Çürütüyor Mu?

Kretase Döneminden 100 Milyon Yıllık Timsah Fosili


Fosiller konusunda gerçekten evrimi çürütoyorlar mı diye bir araştırma yaptım.

Bu araştırmamı sizlerle de payaşmak istiyorum.

Öğrendim ki dünyada yer altından çıkartılmış yüz milyonlarca fosil varmış.

Bunlardan bazıları oldukça eski. 500 milyon yıllık hayvan fosilleri var. Etkileyici olan kısım. 500 milyon yıl önceki hayvan neyse, bu gün de aynısı yaşıyor. 500 milyon yıl boyunca evrim geçirmemiş ve değişmemiş.

Bunu görünce daha da merak ettim ve araştırdım. Şimdiye kadar onca evrim kitabı okudum. Hep araformlardan bahsediyorlar. Zaten Darwin’in Türlerin Kökeni kitabında da geçer. Meğerse araform yokmuş. Herhalde bu yüzden araform diye bahsettikleri canlıların fosilleri yok da sadece çizimleri var.

Bunun üzerine Darwin’in araformlar hakkındaki görüşlerini merak ettim ve neler demiş araştırdım. Türerin Kökeni kitabında daha önce dikkatimi çekmeyen kısımlarla karşılaştım. İşte sonuçlar:

Ama bu teoriye göre sayısız geçişsel biçimler olması gerektiğine göre, onlara yer kabuğuna gömülmüş olarak neden çok sayıda rastlamıyoruz? (Charles Darwin, Türlerin Kökeni, Onur Yayınları, Beşinci Baskı, Ankara 1996, s. 186)

Peki ama geçit bölgelerde, yaşam koşullarının geçiştiği yerlerde, neden birbirine yakın geçişsel çeşitlere rastlamıyoruz? Bu güçlük, uzun süre kafamı karmakarışık etti. (Charles Darwin, Türlerin Kökeni, s. 187)

Türler başka türlerden belli belirsiz aşamalardan geçerek türediyse, neden her yerde sayısız geçişsel biçimlere (ara- geçiş formları) rastlamıyoruz? Bugün gördüğümüz türler yerine doğada neden biçimlerin karmakarışıklığı ile karşılaşmıyoruz? (Charles Darwin, Türlerin Kökeni, s. 185)

Eskiden var olmuş ara çeşitlerin sayısının da gerçekten pek büyük olması gerekir. Öyleyse bütün yerbilimsel oluşumlar ve bütün tabakalar geçişsel biçimlerle (ara formlar) neden tıka basa dolu değildir? Yerbilim (jeoloji), organik yaratıkların böylesine kopuksuz bir zincirini asla gün ışığına çıkarmamıştır. Bu belki de doğal seleksiyon teorisine karşı çıkarılabilecek en açık ve en zorlu aykırılıktır. (Charles Darwin, Türlerin Kökeni, s. 349)

Daha sonraki yazılarımda günümüz ünlü bilimadamlarının bu konuyla ilgili çarpıcı görüşlerini de paylaşacağım.

Siz de araştırın ve 150 yıldır bizden gizlenen bu bilgileri görün mutlaka. Benimle aynı sonuca ulaşacaksınız.

Ben kesin bilimsel verilere inanırım. Bilimsel veriler de araformlar olmadığını ve evrimin hiçbir zaman gerçekleşmediğini gösteriyor.

Halen buna inanan insanların olması beni çok şaşırtıyor.Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s