Follow Erkan Arkuttan Güncel Yazılar on WordPress.com

Nostradamus’un kehanetleri olay oluyor da peygamberimizin gerçekleşen hadisleri neden gizleniyor?


Nostradamus’un kehanetleri olay oluyor da peygamberimizin gerçekleşen hadisleri neden gizleniyor?

Nostradamus kehanetlerinin birçok yerinde mavi türbanlı bir liderin geleceğinden bahsediyor.


Her yıl Nostradamus’un gerçekleşen kehanetleri konu edilir, herkes büyük bir heyecanla onun söylediklerini konuşur. Ne demişti Nostradamus, 2006’dan sonra kuraklık baş gösterecek, ardından dünyayı depremlerle dolu bir 18 yıl bekliyor, Amerika’da “Büyük Neptün” yani ölümcül bir salgın hastalık belirecek, Mars, Merkür ve ay bir araya geldiklerinde Hindistan’ın güneyine ve Asya’ya doğru büyük kuraklıklar olacak. Mavi türbanlı lider yani Hz. Mehdi çıkacak. 2016 ve 2020 arasında da Altınçağ dönemi yaşanacak. Nostradamus’un söylediği gibi depremler aralıksız devam ediyor, Amerika’yı sarsan hastalık ise AIDS, depresyon, uyuşturucu olarak görülüyor. 2017 yılından sonra da Hz. Mehdi’nin çıkışıyla, tüm dünyada dine yönelişle çok güzel bir Altınçağ dönemine girileceği öngörülüyor.

Nostradamus’un gerçekleşen ve beklenen kehanetleri bu kadar çok konuşulurken peygamberimizin gerçekleşen yüzlerce hadisi neden insanlardan gizleniyor, neden insanlar bu konuları konuşmaktan özenle kaçınıyor? Geçen gün yaptığım araştırma sonucunda peygamberimizin söylediği yüzlerce hadisin arka arkaya gerçekleştiğini hayretle gördüm. Acaba tüm bu alametler dünyanın kurtarıcısı Hz. Mehdi’nin çıkışı ve kıyametin yaklaştığını haber verdiği için mi gizleniyor? İşte gerçekleşen hadislerden bazılarını sizlere paylaşmak istiyorum:

Fırat Nehrinin suyu kesilecek, depremler ve seller artacak, cinayetler ve uyuşturucu artacak, Irak üçe bölünecek, Irak ve İran savaşacak ve yenen taraf olmayacak, insanların hayatı uzayacak, Irak’da bir ordu kaybolacak, Bağdat alevlerle yok edilecek, Irak’ın para birimi kalkacak, ekonomi çökecek, çift kuyruklu yıldız çıkacak, tozlu dumanlı çok büyük bir fitne yaşanacak (11 Eylül terör olayları), uzayda bir insan eli gözükecek, Şam ve Mısır melikleri öldürülecek, dünya kuraklıkla boğuşacak, bir kuyruklu yıldız çıkacak ( Halley), Afganistan işgal edilecek, Kabe’ye kanlı bir baskın yapılacak.

Araştırdığınızda daha böyle peygamberimizin gerçekleşen yüzlerce hadisi olduğunu sizde hayretle fark edeceksiniz, ben burada sadece bir kısmını yazıyorum. İnternetten araştırdığınızda resimleriyle birlikte tüm bu gerçekleşen hadisleri görebilirsiniz. Tüm bu alametlerin ardından dünya çok büyük bir karışıklığa, kuraklığa ve açlığa doğru sürüklenecek. Bunun sonucunda insanlar bir kurtarıcının gelmesi için yalvaracaklar. Ardından Hz. Mehdi ve Hz. İsa’nın çıkışıyla hak din olan İslam tüm dünyaya hâkim olacak ve yedi yıl gibi kısa bir süre çok muhteşem bir Altınçağ yaşanacak. Bu muazzam zenginliğin yaşandığı dönemin ardından Hz. Mehdi ve Hz. İsa’nın vefatıyla insanlar çok büyük bir boşluğa düşecekler ve tekrar dinlerini terk edecekler. Yine hadislerde bildirilene göre 2120 yılında kıyamet dünyada nerdeyse hiç Allah’a iman eden insan kalmamışken kopacak. Bütün bu yaşanacak olaylarda hadislerde çok ayrıntılı bir şekilde anlatılmış. Söylediğim gibi bu hadisler, Hz. Mehdi’nin çıkışı, kıyametin yakın olması bazı çevreler tarafından gizleniyor, acaba neden bu kadar özenle herkesin gözlerinden saklanıyor…

İşte Nostradamus’un Hz. Mehdi ile ilgili söyledikleri:

Mavi Türbanli Lider yani Mehdi geliyor

Yorum: Nostradamus’un kehanetlerinin birçok yerinde geçen “Mavi Türbanli Müslüman Lider”
bu kez ortaya çıkacak. Yeni bir Nasir olacak denen bu lider, Arap Birliği’ni yeniden oluşturacak. İran, Afganistan Irak, Suudi Arabistan, Yemen, Libya ve bazi Orta Asya ülkeleri birleşecekler. Arap Federasyonu kurulacak ve Bati’ya karsi tavir alacak. Iran, Türkiye’ye saldirip, Trabzon’a kadar gelecek, Fas’ta büyük savaslar olacak. Iran’da Hatemi devrilecek yerine bir ihtimal yine Iran disindan Humeyni gibi bir lider gelecek. Bu kisi Usame bin Ladin veya Ahmed Sah Mesud da olabilir. Bu kehanet çok eski ve Mavi Türbanli Lider çoktandır bekleniyor ama hala tam açıklığıyla gözükmedi. Çok yakında Hz. Mehdi’yi ve Hz. İsa’yı tüm açıklığıyla görebiliriz, o zaman İslam’ın hakimiyeti ve Altınçağ dönemi bizleri bekliyor demektir.

Reklamlar


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s