Follow Erkan Arkuttan Güncel Yazılar on WordPress.com

Şeyh Nazım Kıbrisi Prens Charles’ın Müslüman olduğunu anlatıyor


Şeyh Nazım Kıbrisi Prens Charles’ın Müslüman olduğunu anlatıyor

Şeyh Nazım Kıbrisi: Haddini bil kanaat et, çok konuşma rahat et.


Geçen gün Kıbrıs’ta yaşayan Şeyh NazımKıbrisi ile ilgili bir araştırma yaptım. Durup dururken merak etmemin nedeni geçenlerde kendisinin Kıbrıs’taki dergâhına giden bir arkadaşımın anlattıklarıydı. Dergâh son derece medeni, zengin insanlarla dolup taşıyormuş, insanlar arabalarını park edecek cadde bile bulamıyorlarmış. Uzun süre önce de Prens Charles’ın da Şeyh Nazım’ım müritlerinden olduğunu duymuştum ama bildiğiniz gibi şu anda kendisi bunu açıklamıyor. Açıklasa tabii ki yer yerinden oynar. Ne Kraliyet hanedanı, ne Lordlar kamarası, ne de Katolik İngilizler bunu asla kabul etmeye yanaşmazlar. Dolayısıyla bu gerçeği açıklayacağı gün gelecek ama biraz vakti var gibi gözüküyor.

Yaptığım araştırmada bulduğum videoda Şeyh Nazım Prens Charles’ın Müslüman olduğunu hatta Hüseyin ismini aldığını bakın Şeyh Nazım nasıl açıklıyor: http://video.mynet.com/erkanarkut/Seyh-Nazim-Kibrisi-Ingiltere-nin-musluman-bir-kra/1119715

Şeyh Nazım’ın gerçekten son derece ilginç açıklamaları var, gelecekle ilgili verdiği haberler çıkıyor, bu konuda da başka yazılarda yazacağım. Papa’nın kalkıp Kıbrıs’a gelmesi de çok manidardır. Papa’nın Şeyh Nazım’la görüşmesi de Prens Charles’ın Müslüman olması da Hz. İsa’nın tekrar yeryüzüne gelişi ile ilgilidir. Bildiğiniz gibi Hz. İsa’nın dönüşünü birçok Hıristiyan büyük bir şevkle bekliyor ve bunun için hazırlık yapıyorlar. Hz. İsa geldikten sonra tüm Hıristiyanları hak din olan İslam’a döndüreceği hadislerde bildiriliyor.

Reklamlar


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s