Follow Erkan Arkuttan Güncel Yazılar on WordPress.com

Haziran ayında Türkiye’de büyük bir olay gerçekleşecek! Seyredin


Şeyh Nazım

Nakşibendi cemaatinin dünyadaki en önemli ismi Nazım Kıbrısi.


Daha önce sizlere bir arkadaşımın Kıbrıs’ta bulunan Şeyh Nazım Kıbrisi’nin dergâhını ziyaret ettiğini yazmıştım. Arkadaşım Şeyh Nazım’ın veli ahlakını, imani derinliğini gerçekten de çok övdü. Bende Şeyh Nazım’ın yaşadığımız bu dönemde çok ciddi bir şekilde takip edilmesi, sözlerine ehemmiyet verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Biliyorsunuz Papa kalkıp Kıbrıs’a gelerek kendisini ziyaret etti. Bunun nedeni olarak Hz. İsa’nın tekrar dünyaya gelmiş olma ihtimali konuşuluyor. Yine Şili’de madende mahsur kalan madenciler Şeyh Nazım’a gelerek Müslüman olduklarını söylediler. Yine bundan bir sene önce Şeyh Nazım yaptığı bir sohbette bugün Ortadoğu’da yaşanacak olayları bir bir anlattı, kargaşanın nasıl ülkeden ülkeye yayılacağını açıkladı.

Şimdi de Şeyh Nazım Kıbrisi yine bir sohbetinde Haziran ayında rkiye’de çok büyük bir olay gerçekleşeceğini yaptığı bu konuşmasında söylüyor, mutlaka izlemenizi tavsiye ederim:

http://video.mynet.com/erkanarkut/Haziran-ayinda-Turkiye-de-buyuk-bir-olay-gercekles/1126343

Videoda seyrettiğinizde sizde göreceksiniz, Şeyh Nazım Recep ayında, yani Haziran’da, Türkiye’de tam da seçimler olacağı ayda Türkiye’de bütün sistemin değişeceğini söylüyor! Belki de Türkiye’de tek kişinin hükümdarlığı söz konusu olacak diyor. Haziran ayına çok az var, bakalım seçimlerde neler olacağını hep birlikte göreceğiz.

Şeyh Nazım Kıbrisi’nin tüm Ortadoğu’da yaşanacak karışıklıkları bildirdiği videosunu da bulup sizlerle paylaşacağım.Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s